Služby

Agentura LV coming s.r.o. zajišťuje kompletní služby v oblasti eventů, vytváří kreativní návrhy a realizuje akce na klíč. Pracujeme na základě vlastních bohatých zkušeností a vždy respektujeme přání a finanční možnosti klienta. Práce nás baví a jako výzvu bereme malou firemní akci se skromným rozpočtem i luxusní galavečer pro VIP hosty.

Naší předností je rychlost a maximální flexibilita - na každou akci sestavujeme na míru tým odborníků, vždy tedy platíte jen skutečně potřebné profese. Pracujeme převážně z Prahy, naší "kanceláří" je ale celá republika - jsme všude tam, kde nás zrovna potřebujete!

 

Kreativní návrh eventu

Máte základní představu o tom, jakou akci byste chtěli realizovat, ale nevíte, jak začít? Hledáte zajímavé a kreativní řešení, které nadchne Vaše klienty či návštěvníky, ale zároveň nepřekročí Vaše finanční možnosti? Na první schůzce (která je vždy zdarma) společně probereme vše potřebné. Přesné informace a naladění na stejnou vlnu jsou vždy základem úspěchu.

Program

Kvalitní program se neobejde bez kvalitních účinkujících. S ohledem na účel, podobu a cílovou skupinu Vaší akce pomohu s jejich výběrem a zajistím potřebné kontakty. Zpěváci, tanečníci, hudebníci, slavné hvězdy i nové talenty - s těmi všemi mám bohaté zkušenosti.

Máte pocit, že programy a vystoupení se na akcích podobají jako vejce vejci, že už jste vše viděli? Vaše akce nemusí být žádná nuda. Nabízím i neobvyklá řešení, originální kombinace osobností a oborů a zcela nové zážitky.

Foto: Galavečer k 125. výročí založení Akademie věd

Moderátoři

Zcela zásadní roli na akci hraje její moderátor. Pravidelně spolupracuji s těmi nejúspěšnějšími v oboru - Markem Ebenem, Liborem Boučkem, Leošem Marešem, Janem Čenským, Martinem Dejdarem, Lucií Borhyovou, Miroslavem Šimůnkem, Václavem Žmolíkem, Lejlou Abbasovou a dalšími.

Prostory a 3D vizualizace

Nevíte si rady s výběrem vhodného prostoru pro Vaši akci, nebo máte už vybráno, ale nejste si jisti, co vše Vámi vybraný prostor umožňuje? Navrhnu pro Vás optimální a technicky realizovatelné řešení včetně scény do nejmenších detailů.

Mám zkušenosti s prostory všeho druhu - moderními (O2 Arena, Forum Karlín, výstaviště PVA EXPO Praha, výstaviště v Brně aj.), klasickými a historickými (Žofín, Anežský klášter, Palác Lucerna aj.) i firemními. V případě Vašeho zájmu zajistím 3D vizualizaci návrhu.

Technika

Samozřejmostí je také kompletní technické zajištění akce včetně kvalifikovaného personálu. Spolupracujeme s ověřenými a profesionálními agenturami - QUIX, AV Media, Enyac, Tokpic Media, RH Sound a dalšími. Baví nás technické novinky a zajímavosti, které sami aktivně vyhledáváme.

Mobiliář

Starosti si nemusíte dělat ani s výběrem či dopravou vhodného mobiliáře. Postarám se o to, aby vybavení na Vaší akci bylo nejen stylové a kvalitní, ale také pohodlné a praktické. Poradím si s menší firemní akcí i luxusním galavečerem pro stovky hostů, a to včetně výběru dekorací a vhodného osvětlení.

Catering

Základem úspěchu každé akce je kromě kvalitního programu také vhodně zvolené a bezchybně připravené občerstvení. S ohledem na finanční možnosti klienta se vždy soustředím na co nejvyšší možnou úroveň, spolupracuji s roky prověřenými cateringovými agenturami, jako je Zátiší Group nebo Stones Catering. Pro klienty v případě zájmu umožnji před akcí ochutnávky vybraného menu.

Foto: catering na akci Ostrava Fashion Weekend 2015, michelinský šéfkuchař Roman Hadrbolec

Kvalifikovaný personál

Na každé mé akci pracuje profesionální tým, který se stará o její hladký průběh od začátku až do konce. Produkce, režie, technická podpora i asistenti jsou Vám vždy k dispozici, připraveni řešit jakékoliv nečekané situace či speciální požadavky. O pohodlí Vašich hostů pečuje odpovídající počet hostesek.

Make-up, styling a prezentace

Na účinkující a v případě zájmu i zástupce klienta čeká v zákulisí kompletní servis v oblasti make-upu a stylingu. Poradíme Vám s výběrem vhodného oděvu, naučíme Vás či Vaše zaměstnance, jak správně vystupovat před publikem, rádi se podělíme o naše bohaté zkušenosti ze světa módy či jevištního projevu.

Audio a video záznamy

Vaše akce nemusí zůstat uchována jen ve Vašich vzpomínách, součástí technické podpory z naší strany mohou být také služby fotografa či natočení videozáznamu z příprav i průběhu akce.

 

Máte zájem o spolupráci či nezávaznou úvodní schůzku? Neváhejte mne kontaktovat!