Reference

Bára Basiková
Bára Basiková
zpěvačka

"Spolupráce s Lenkou je radost! Profesionalita, laskavost, vstřícnost a především spolehlivost. Na každou akci s ní se těším a vím, že všechno proběhne v klidu, pohodě a bez problémů. Kéž by takhle pracovali všichni!"

Marek Eben
Marek Eben
moderátor, hudebník, herec

"S Lenkou Vinickou jsem spolupracoval několikrát a vždy to byla spolupráce výborná. Lenka je pečlivá, pracovitá a má vkus, řekl bych, že je to velmi dobrá startovní čára pro jakoukoli spolupráci."

Tatiana Kovaříková
Tatiana Kovaříková
módní návrhářka

"Připravit přehlídku je celkem náročná záležitost. Choreografie je důležitou součástí. Lenka je pro mne jistotou, že přehlídka dopadne na výbornou!"

Jan Čenský
Jan Čenský
herec, moderátor

Pro mne Lenka znamená jistotu, že akce, kterou dělá, bude profesionálně připravena, špičkově odvedena a navíc ve velmi pohodové atmosféře. Je zárukou toho, že kolem mne budou fajnoví lidé, se kterými je radost pracovat... Je to prostě zlatíčko, léty prověřené...:-)

Lenka Taussigová
Lenka Taussigová
produkční, modelka, Miss Sympatie ČR 2002

"Lenku Vinickou znám více jak 13 let, spolupracuji s ní s radostí a vím, že když se na projektu podílí, tak vždy dopadne akce dobře, s nadšením veřejnosti. Proto jsem ráda, že jsme se poznaly a mohu ji vřele doporučit. A nejde jen o projekt Krása pomáhá dětem, který společně již 13 let připravujeme, ale i další přehlídky - např. pro OC Forum, OC Olympie TP a další."

George A. Novak
George A. Novak
honorární generální konzul ČR v USA (Atlanta)

"I have observed Mrs. Vinicka "in action" at diversified business shows presenting a product to the public. She is a master in proper dynamic regie of the event, underscored by exciting selection of music presentation which culminates right on time i a powerful punchline. A longterm exposure to theatrical production supplied her with a deep "bag" of tricks and technical and production skills. She is a skillful project scriptwriter, a great team leader under strenuous conditions of production."