Foto: Karolína Holubová

O mně

divadlo

Vystudovala jsem pedagogiku v Hradci Králové a divadelní režii na pražské HAMU. Po ukončení studií jsem se začala naplno věnovat divadelní práci – v Národním divadle jsem působila jako pomocná režisérka, spolupracovala jsem s Milošem Formanem nebo Jurajem Herzem, mnoha českými i zahraničními operními pěvci a dirigenty (Jiří Bělohlávek, Libor Pešek aj.) Absolovala jsem také několik stáží v USA (např. opera Bohéma v Atlantě).

tanec

Mou celoživotní vášní je také tanec. Při prvním uvedení muzikálu Jesus Christ Superstar v České republice jsem zastávala pozici dance captain, dále jsem jako režisérka spolupracovala s mnoha tanečními a akrobatickými skupinami (Dance 2XS, The Pastels, Losers Cirque Company, taneční lektoři StarDance). Jejich originální, vysoce kreativní a působivá vystoupení vždy ráda zapojím do programu.

móda

Povolání režiséra a choreografa mě zavedlo také do světa módy. Režijně či jako choreograf jsem zajišťovala přehlídky v Paříži, Berlíně, Hongkongu, Mnichově a dalších metropolích. Pracovala jsem s Czechoslovak models, dále se značkami Christian Dior, Dolce & Gabbana, Stella McCartney, Calvin Klein, Nike, Oscar de la Renta, J. P. Gaultier, Jimmy Choo nebo Louis Vuitton. Podílela jsem se na akcích Top Secret Praha, Prague Fashion Weekend, Styl a Kabo, světové finále Elite Model Look 2008 aj.

eventy

V roce 2012 jsem založila vlastní produkční a eventovou agenturu LV coming s.r.o. Spolu s mým profesionálním týmem zajišťuji kompletní servis - kreativní návrhy, produkci a realizaci akcí na klíč - od komornějších firemních setkání až po galavečery (O2 Arena, Forum Karlín, Žofín, výstaviště Praha, Brno a další). Spolupráce: Akademie věd ČR, Škoda, Ford, Mercedes, ČEZ, ERA, ČSOB, ČMSS, Miele, HP, Avon, L'Oréal, Bomton, Matrix, Redken, Baumit, Miss Golf, Sanremo Junior, plesy Prahy 1 a další. Nekomerční: Krása pomáhá dětem, Kapka naděje, Liga proti rakovině, UNICEF, Asociace vozíčkářů, Mamma HELP aj.